Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
08:00 - 20:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Doprava a platba
Doprava a platba

Podmienky dodania

Vynakladáme všetko úsilie pre čo najrýchlejšie dodanie tovaru od chvíle objednávky.

 

V prípade, že objednáte tovar, ktorý je skladom do 12:00, odošleme Vám tento tovar na celom území Slovenskej republiky v ten istý deň. (Platí iba v pracovné dni). Prepravná spoločnosť GLS má na doručenie 24 hodín, takže tovar máte dodaný na druhý deň po uskutočnení objednávky. V prípade, že objednáte tovar po 12:00 hodine, bude odoslaný nasledujúci deň, takže ho máte dodaný za 2 dni!

Bohužiaľ i u nás môže dôjsť k situácii, kedy nebudeme môcť dodať tovar v stanovenej lehote. V tom prípade Vás budeme vždy kontaktovať a dohodneme sa s Vami na ďalšom postupe (dostanete informáciu o dostupnosti tovaru, ponúkneme Vám iný podobný tovar, vykonáme storno objednávky). Vyhradzujeme si právo od zmluvy odstúpiť v prípade, že tovar nebude u dodávateľa dostupný.
Objednávka je návrhom kúpnej zmluvy, ktorá vzniká samotným dodaním tovaru. Podmienkou platnosti elektronickej objednávky je vyplnenie všetkých predpísaných údajov a náležitostí v objednávkovom formulári.


Prevádzkovateľ internetového obchodu nenesie zodpovednosť za zásielky zverené k dodaniu prepravnej spoločnosti GLS. V prípade nedoručenia zásielky nás kontaktujte e-mailom na adrese zoltan.laciak@gmail.com.

 

Ceny prepravy

 

Ceny prepravyPlatba dobierkou
Pri objednávke do 150 €5,25 €
Pri objednávke nad 150 €0 €

 

©2018 predeticky.com
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk