TOVAR V AKCII

Naša cena 38,70 EUR
skladom

Doprava a platba
Doprava a platba

Podmienky dodania

Vynakladáme všetko úsilie pre čo najrýchlejšie dodanie tovaru od chvíle objednávky.

 

V prípade, že objednáte tovar, ktorý je skladom do 12:00, odošleme Vám tento tovar na celom území Slovenskej republiky v ten istý deň. (Platí iba v pracovné dni). Prepravná spoločnosť GLS má na doručenie 24 hodín, takže tovar máte dodaný na druhý deň po uskutočnení objednávky. V prípade, že objednáte tovar po 12:00 hodine, bude odoslaný nasledujúci deň, takže ho mátedodaný za 2 dni!

 

Bohužiaľ i u nás môže dôjsť k situácii, kedy nebudeme môcť dodať tovar v stanovenej lehote. V tom prípade Vás budeme vždy kontaktovať a dohodneme sa s Vami na ďalšom postupe (dostanete informáciu o dostupnosti tovaru, ponúkneme Vám iný podobný tovar, vykonáme storno objednávky). Vyhradzujeme si právo od zmluvy odstúpiť v prípade, že tovar nebude u dodávateľa dostupný. Ak bude nedodaný tovar vopred uhradený a dohodneme sa na storne objednávky, bude Vám čiastka za objednávku vrátená do 7 dní od uskutočnenia dohody.
Objednávka je návrhom kúpnej zmluvy, ktorá vzniká samotným dodaním tovaru. Podmienkou platnosti elektronickej objednávky je vyplnenie všetkých predpísaných údajov a náležitostí v objednávkovom formulári.


Prevádzkovateľ internetového obchodu nenesie zodpovednosť za zásielky zverené k dodaniu prepravnej spoločnosti GLS. V prípade nedoručenia zásielky nás kontaktujte e-mailom na adrese zoltan.laciak@gmail.com.

 

Ceny prepravy

 

Ceny prepravy Platba dobierkou
Pri objednávke do 220 € 5,25 €
Pri objednávke nad 220 € 2 €